28. 04. 2024 |
Pět utkání mistrovské nadstavbové skupiny FORTUNA:LIGY mladoboleslavští fotbalisté odehrají ve dvaadvaceti dnech od neděle 5. května do neděle 26. května 2024, z nich dvě v domácí Lokotrans Aréně a tři na hřištích soupeřů.
Nadstavbový zápasový program FK Mladá Boleslav
neděle 5. května od 15 hodin: Plzeň - Boleslav
sobota 11. května od 15 hodin: Ostrava - Boleslav
úterý 14. května od 17 hodin: Boleslav - Slovácko
sobota 18. května od 17 hodin: Boleslav - Sparta
neděle 26. května od 16 hodin: Slavia - Boleslav
Kompletní program elitní šestice FORTUNA:LIGY
sobota 4. května od 18 hodin: SK Slavia Praha - FC Baník Ostrava
neděle 5. května od 15 hodin: FC Viktoria Plzeň - FK Mladá Boleslav
neděle 5. května od 18 hodin: 1. FC Slovácko - AC Sparta Praha
sobota 11. května od 15 hodin: FC Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav
sobota 11. května od 15 hodin: FC Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko
sobota 11. května od 17,30 hodin: AC Sparta Praha - SK Slavia Praha
úterý 14. května od 17 hodin: FK Mladá Boleslav - 1. FC Slovácko
úterý 14. května od 19,30 hodin: AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
středa 15. května od 19,30 hodin: SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň
sobota 18. května od 17 hodin: FK Mladá Boleslav - AC Sparta Praha
sobota 18. května od 17 hodin: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
sobota 18. května od 17 hodin: FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava
středa 22. května od 18 hodin (finále MOL Cup): FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha
neděle 26. května od 16 hodin: AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň
neděle 26. května od 16 hodin: SK Slavia Praha - FK Mladá Boleslav
neděle 26. května od 16 hodin: FC Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
Utkání 3. kola nadstavbové mistrovské skupiny ročníku 2023-24 FORTUNA:LIGY FK Mladá Bol ...
Přímý souboj o čtvrtou ligovou příčku, z níž se postupuje do předkola Evropské konferen ...
V květnovém finále FORTUNA:LIGY hrají mladoboleslavští fotbalisté z pěti nadstavbových ...
Tři týdny po březnových oslavách šestatřicátých narozenin stoper Marek Suchý podepsal p ...
P | Mužstvo | Z | V | R | P | S | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC Sparta Praha | 30 | 24 | 4 | 2 | 70:26 | 76 |
2. | SK Slavia Praha | 30 | 22 | 6 | 2 | 62:23 | 72 |
3. | FC Viktoria Plzeň | 30 | 19 | 5 | 6 | 67:33 | 62 |
4. | FC Baník Ostrava | 30 | 13 | 6 | 11 | 48:39 | 45 |
5. | FK Mladá Boleslav | 30 | 12 | 8 | 10 | 50:46 | 44 |
6. | 1. FC Slovácko | 30 | 11 | 8 | 11 | 39:40 | 41 |
7. | FC Slovan Liberec | 30 | 10 | 10 | 10 | 46:46 | 40 |
8. | SK Sigma Olomouc | 30 | 10 | 7 | 13 | 40:45 | 37 |
9. | FC Hradec Králové | 30 | 9 | 10 | 11 | 32:38 | 37 |
10. | FK Teplice | 30 | 9 | 9 | 12 | 31:40 | 36 |
11. | Bohemians Praha 1905 | 30 | 8 | 11 | 11 | 29:40 | 35 |
12. | FK Jablonec | 30 | 6 | 12 | 12 | 35:45 | 30 |
13. | FK Pardubice | 30 | 7 | 7 | 16 | 29:42 | 28 |
14. | MFK Karviná | 30 | 6 | 7 | 17 | 30:52 | 25 |
15. | FC Zlín | 30 | 5 | 10 | 15 | 36:61 | 25 |
16. | SK České Budějovice | 30 | 6 | 6 | 18 | 34:62 | 24 |