FK Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav

Archív zpráv

Boleslav začne nadstavbu v Teplicích

27. 04. 2019 |  

Až zápasy posledního ze třiceti kol základní části FORTUNA:LIGY určily program nadstavbových střetnutí ve třech skupinách. Soupeřem Mladé Boleslavi ve střední čtyřčlenné skupině jsou Teplice, se kterými odehraje první zápas venku v pátek 3. května a odvetu na domácím hřišti v neděli 12. května.


FORTUNA:LIGA skupina o Evropu (prostřední čtyři z konečného pořadí)

Pátek 3. května (úvodní semifinále) od 18 hodin Teplice - Boleslav a Zlín-Olomouc
Neděle 12. května (odvety semifinále) od 15 hodin Boleslav - Teplice a Olomouc - Zlín

Vítězové semifinále se střetnou ve finále play off. Pokud Boleslav postoupí, tak bez rozdílu soupeře z druhého semifinále, bude hrát první finálový zápas venku a odvetu doma, a to v následujících termínech:

Pátek 17. května od 18 hodin úvodní finále play off
Pátek 24. května od 18 hodin odveta finále play off

Vítěz finálového dvojboje, tudíž nejlepší tým ze čtyřčlenné středové skupiny ligové tabulky, vyzve mužstvo ze 4. nebo 5. místa (podle toho, kdo bude vítězem českého poháru) z elitní ligové šestice k souboji plánovaném na sobotu 1. června od 15 hodin o účast v předkole Evropské ligy.

Kvalifikace o předkolo Evropské ligy

Sobota 1. června od 15 hodin
4. nebo 5. ze skupiny o titul - vítěz play off skupiny o Evropu

KOMPLETNÍ PROGRAM LIGOVÉ NADSTAVBY

FORTUNA:LIGA skupina o titul (prvních šest)
1. kolo sobota 4. května od 17,30 hodin AC Sparta Praha - FC Baník Ostrava
1. kolo sobota 4. května od 20 hodin FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha
1. kolo neděle 5. května od 18 hodin FC Viktoria Plzeň - FK Jablonec
2. kolo sobota 11. května od 17,30 hodin FK Jablonec - FC Baník Ostrava
2. kolo sobota 11. května od 20 hodin AC Sparta Praha - FC Slovan Liberec
2. kolo neděle 12. května od 18 hodin SK Slavia Praha - FC Viktoria Plzeň
3. kolo úterý 14. května od 20 hodin FC Baník Ostrava - FC Slovan Liberec
3. kolo středa 15. května od 17,30 hodin FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha
3. kolo středa 15. května od 20 hodin SK Slavia Praha - FK Jablonec
4. kolo neděle 19. května od 15 hodin FC Baník Ostrava - SK Slavia Praha
4. kolo neděle 19. května od 15 hodin FC Slovan Liberec - FC Viktoria Plzeň
4. kolo neděle 19. května od 15 hodin AC Sparta Praha - FK Jablonec
5. kolo neděle 26. května od 15 hodin FC Viktoria Plzeň - FC Baník Ostrava
5. kolo neděle 26. května od 15 hodin SK Slavia Praha - AC Sparta Praha
5. kolo neděle 26. května od 15 hodin FK Jablonec - FC Slovan Liberec

FORTUNA:LIGA skupina o Evropu (prostřední čtyři)
úvodní semifinále pátek 3. května od 18 hodin FK Teplice - FK Mladá Boleslav
úvodní semifinále pátek 3. května od 18 hodin FC Fastav Zlín - SK Sigma Olomouc
odveta semifinále neděle 12. května od 15 hodin FK Mladá Boleslav - FK Teplice
odveta semifinále neděle 12. května od 15 hodin SK Sigma Olomouc - FC Fastav Zlín
úvodní finále play off pátek 17. května od 18 hodin Zlín/Teplice - Boleslav/Olomouc
odveta finále play off pátek 24. května od 18 hodin Boleslav/Olomouc - Zlín/Teplice

Kvalifikace o předkolo Evropské ligy
Sobota 1. června od 15 hodin
4. nebo 5. ze skupiny o titul - vítěz play off skupiny o Evropu

FORTUNA:LIGA skupina o záchranu (posledních šest)
1. kolo pátek 3. května od 18 hodin FK Dukla Praha - Bohemians Praha 1905
1. kolo neděle 5. května od 15,30 hodin 1. FC Slovácko - 1. FK Příbram
1. kolo neděle 5. května od 15,30 hodin SFC Opava - MFK Karviná
2. kolo sobota 11. května od 15 hodin 1. FK Příbram - MFK Karviná
2. kolo sobota 11. května od 15 hodin SFC Opava - FK Dukla Praha
2. kolo sobota 11. května od 15 hodin Bohemians Praha 1905 - 1. FC Slovácko
3. kolo úterý 14. května od 17,30 hodin MFK Karviná - FK Dukla Praha
3. kolo úterý 14. května od 17,30 hodin Bohemians Praha 1905 - 1. FK Příbram
3. kolo úterý 14. května od 17,30 hodin 1. FC Slovácko - SFC Opava
4. kolo sobota 18. května od 17 hodin MFK Karviná - Bohemians Praha 1905
4. kolo sobota 18. května od 17 hodin FK Dukla Praha - 1. FC Slovácko
4. kolo sobota 18. května od 17 hodin SFC Opava - 1. FK Příbram
5. kolo sobota 25. května od 17 hodin 1. FC Slovácko - MFK Karviná
5. kolo sobota 25. května od 17 hodin Bohemians Praha 1905 - SFC Opava
5. kolo sobota 25. května od 17 hodin 1. FK Příbram - FK Dukla Praha

Baráž o záchranu v lize/postup do ligy
Úterý 28. května úvodní zápas baráže od 18 hodin 15. FL - 2. FNL
Středa 29. května úvodní zápas baráže od 18 hodin 3. FNL - 14. FL
Neděle 2. června odvetný zápas baráže od 18,30 hodin 14. FL - 3. FNL
Neděle 2. června odvetný zápas baráže od 18,30 hodin 2. FNL - 15. FL

Termíny - http://www.fortunaliga.cz/rozpis-zapasu/2019?type=1&id_stage=3

Video - https://youtu.be/0kKoupzMyB0

 


FB

Sdílet na facebooku


Aktuální novinky
šipka

Poslední únorovou sobotu hrajeme u Litavky v Příbrami  |  24. 02. 2020

V utkání 23. kola české FORTUNA:LIGY 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav, které se hraje ...

šipka

Trenéři se shodli, že remíza byla spravedlivá  |  22. 02. 2020

Oba trenéři, boleslavský Jozef Weber i slovácký Martin Svědík, označili nerozhodný výsl ...

šipka

Letos ani na druhý pokus Boleslavští neskórovali  |  22. 02. 2020

V prvním domácím utkání roku 2020 boleslavští fotbalisté remizovali se sousedem v ligov ...

šipka

Perspektivní Hönig změnil hostování v přestup  |  20. 02. 2020

Čerstvě dvacetiletý ofenzivní záložník Michael Hönig přišel do FK Mladá Boleslav v loňs ...


Video
šipka

FORTUNA:LIGA
PMužstvoZVRPSB
1. SK Slavia Praha 22 18 3 1 47:5 57
2. FC Viktoria Plzeň 22 13 5 4 42:19 44
3. FK Jablonec 22 11 6 5 40:28 39
4. SK České Budějovice 22 11 3 8 39:35 36
5. FC Baník Ostrava 22 10 5 7 32:24 35
6. AC Sparta Praha 22 9 6 7 39:29 33
7. FC Slovan Liberec 22 10 3 9 38:31 33
8. FK Mladá Boleslav 22 10 3 9 39:35 33
9. 1. FC Slovácko 22 9 6 7 28:27 33
10. SK Sigma Olomouc 22 7 10 5 29:26 31
11. Bohemians Praha 1905 22 6 5 11 22:35 23
12. FK Teplice 22 5 8 9 19:35 23
13. FC Fastav Zlín 22 6 3 13 18:35 21
14. MFK Karviná 22 4 7 11 18:30 19
15. SFC Opava 22 3 5 14 9:36 14
16. 1. FK Příbram 22 3 4 15 15:44 13
Facebook FK Mladá Boleslav
Twitter FK Mladá Boleslav
Instagram FK Mladá Boleslav
Youtube FK Mladá Boleslav

Generální partner

Škoda auto

Hlavní partneři

ŠKO ENERGO Město Mladá Boleslav KOVO ADIDAS LION SPORT Kumho Tyre

Reklamní partneři

Compag Rohozec

Barteroví partneři

Jaznak

Sportovní centrum mládeže

Středočeský kraj

Mediální partneři

Česká Televize Rádio Impuls Radio Signál Kiss Boleslavký deník Hattrick Rádio MB